Hakkımızda

Daha İyisi için Değişim

hakkımızda

Kurumsal Misyon

Firmamız 2007 yılında KALİTELİ HİZMET, AKILCI ÇÖZÜM sloganı ile soğutma ve havalandırma alanında hizmete başlamıştır.

Firmamız vizyon olarak tamamıyla yenilikçi, teknolojiyi takip eden ve öncelikle müşteri memnuniyetini önde tutan bir anlayış içerisindedir.

Firmamız tarafından  aynı zamanda  soğutma sistemleri üzerine otomasyon ve mikro işlemcili kumanda panoları  proje ve montaj  imalatı da yapılmaktadır.

Kurumsal İlkemiz

Mitsubishi Electric Grup’un kurumsal sloganı olan, “Daha İyisi için Değişim”, temsil ettiğimiz ve arzuladığımız her şeyi özetlemektedir. “Yenilikler yoluyla, toplum, endüstri ve günlük hayat için daha parlak bir gelecek”. Bu slogan, değişmez mükemmellik arayışımızda, durmaksızın uyum sağlamaya ve gelişime bağlılığımızı ifade etmekte ve her bir çalışanımızın varoluş sebebini temsil etmektedir. Köklerimiz, Mitsubishi Electric’in içinden doğduğu Mitsubishi Grup’un kurucusu Yataro Iwasaki’ye kadar dayanmaktadır. Onun adalet ve topluma karşı görev felsefesi, Mitsubishi organizasyonunun dördüncü başkanı Koyota Iwasaki tarafından bir öğreti içinde özetlenmiş ve anlaşılır şekilde ifade edilmiştir. Bu öğretiye Sanktoryo ya da “Üç Prensip” denir ve günümüzde takip ettiğimiz ana prensiplere evrilmiştir. Mitsubishi Electric ve diğer Mitsubishi şirketleri Iwasaki’nin yönetim felsefesini oluşturan bu üç ilkeyi paylaşmaktadır. 

  • Topluma Karşı Kurumsal Sorumluluk
  • Dürüstlük ve Tarafsızlık
  • Global Anlayışın İşe Yansıması

 

Bu ortak miras rehberliğinde, Mitsubishi Electric, eksiksiz uyumun ve dünya çapında çeşitli yardımsever ve çevresel faaliyetler içinde yer alarak, sözlerini eyleme dönüştürmektedir.

 

Mitsubishi MITSUBISHI ELECTRIC KESKİN KLİMA REFERANSLAR

Web Tasarım & Kodlama: Mahmut Boz. (c) 2021. Keskin Klima
has been added to the cart. View Cart